Sezon zawodów dla arborystów 2018′

17.09.2018

Sezon 2018 na zawody we wspinaczce drzewnej uznaję za zakończony. Zabawę rozpocząłem początkiem czerwca w Skrwilnie, jak zwykle w doborowym towarzystwie i super atmosferze. Po pierwszym dniu zmagań zameldowałem się w finale, a ogólną klasyfikacje zakończyłem na swoim ulubionym 5 miejscu. Zostałem wicemistrzem w konkurencji Ratownictwo z drzewa.


Kolejny start tego sezonu zaliczyłem na Słowacji – bez spektakularnych wyników, freestyle słowacki mi nie służy. Zawody na poziomie, wracam tam za rok. Niestety do tej pory nie wiem jakie miejsce zająłem ;)

 Jak co roku sezon kończę na Węgrzech z naszymi braćmi. Bez dwóch zdań są to najlepsze zagraniczne zawody na jakich przyszło mi startować. Atmosfera i organizacja petarda. Pomimo późnego przyjazdu i deszczowej aury, konkurencja – symulacja pracy w koronie zakończona pełnym sukcesem z pierwszym miejscem na podium. W klasyfikacji open miejsce 5.


Dzięki wszystkim za dobrą zabawę i doping! W szczególności wielkie podziękowania dla mojego wieloletniego przyjaciela Piotra Czarnego właściciela firmy „Silveco” za wsparcie oraz dla Federacji Arborystów Polskich za przygotowanie mistrzostw Polski.
Pozdrawiam, Damian

Powrót do strony głównej